Hakkımda

Merhaba, ben Gülistan İlhan. Kocaeli Üniversitesi’nden Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nü bitirerek 2004 yılında mezun oldum. O günden beri de eğitimli bir profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. İnsanların hayatlarındaki en önemli ve özel sayılabilecek günlerde yanlarında olmaktan ve ânlarını ölümsüzleştirmekten büyük mutluluk duyuyorum.

12 yıldan  beri sayısız çiftle tanıştım ve heyecanlarına ortak oldum. Çekimlerim hep eğlence dolu, bol kahkahalı ve son derece rahat geçtiği için çiftlerimden hep çok iyi geri dönüşler aldım.  Çiftlerle çekim yaparken birbirlerine olan aşklarını, sevgilerini, heyecanlı bakış ve gülüşlerini kadrajıma alıp en doğal hallerini yakalamak benim için de çok keyifli.

Dış çekimler yapan bir fotoğrafçı olarak başta Kocaeli olmak üzere pek çok lokasyona ve ile gidebiliyorum. Doğal bir güzelliğe sahip tarihi mekânlar, kumsallar, ormanlar ve ekili tarlalar gibi yerleri bolca kullanıyorum. Fakat çiftimin özel bir isteği olursa elbette ki bu isteği de kabul ediyorum.

Eğer fotoğraf çekimi yaptırmak istediğiniz tarihi belirlendiyse ve o günü bir başka çifte kaptırmak istemiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Özellikle yoğun sezonlarda birkaç ay öncesinde bizimle iletişime geçerseniz çekiminizi severek yaparız. İzmit fotoğrafçıları arasında Gülistan İlhan farkını anlamak isterseniz gelin birlikte çalışalım ve yıllarca bakmaktan sıkılmayacağınız fotoğraflar çekelim.

Tüm Hakları Saklıdır...